Szybki kontakt

tel. 500 400 914 - Rysiek

Najbiższa okolica z lotu ptaka

Najbiższa okolica z lotu ptaka

Zdjęcia robił nasz gość Robert Lesiuk z paralotni. 

Popatrzcie to naprawdę przepiękne miejsce.W pobliżu naszego rancza nie ma żadnych zabudowań, graniczymy z lasem ,więc żartobliwie mówimy, że nie mieszkamy na wsi lecz w osadzie leśnej.

Otryt

Otryt

A to góra , pod którą mieszkamy -najdłuższe 20km. pasmo bieszczadzkie .Zabudowania na zdjęciu to schronisko na grani nad naszym domem- słynna Chata Socjologa-miejsce częstych wypadów na koniach i z buta naszych gości.

Chmiel

Chmiel

Chmiel - najbardziej słoneczne miejsce w Bieszczadach, położone na południowym stoku Otrytu. Zakola Sanu można podziwiać wędrując po Otrycie i Dwerniku Kamieniu - to góry w najbliższej okolicy. Otryt to najdłuższe pasmo górskie w Bieszczadach. Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w malowniczej, mało uczęszczanej części Bieszczadów, w Parku Krajobrazowym Doliny Sanu, w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

 

Jednocześnie z okien domu widać Smerek (Połonina Wetlińska ) nad brzozami szczyty Połoniny Caryńskiej. Na obie Połoniny można się wdrapać z sąsiednich wsi od najmniej uczęszczanej strony.

 

A wokół góry , góry i góry.

 

Mieszkamy pomiędzy dwiema wsiami - Dwernikiem i Chmielem - okien naszego domu nie widać innych domów. Do rzeki San idzie się 10 min. Dom otoczony jest naszym 15 ha gospodarstwem i graniczy z lasem. Na naszym terenie zagnieździły się bobry - zbudowały żeremia, stworzyły tamy i zalewy.

Można u nas zaznać ciszy i spokoju, jest to też wspaniałe miejsce na górskie wypady - piesze, konne lub rowerowe.Świetnie się u nas czują dzieci - a my je serdecznie zapraszamy.